Informatie

DGS Locatie

Bouwstraat 11
7483 PE Haaksbergen
Nederland

Vragen?

Tel: +31 (0)85 7731833
Mail: info@dgs-ps.nl

Contact

Wij bespreken graag de mogelijkheden met u.

    Velden met een * zijn verplicht

    Team

    Dennis Grolleman

    Company Owner

    M: d.grolleman@dgs-ps.nl
    T: + 31 (6) 11003751

    Henk ter Avest

    Sales Primary Meat Processing

    M: h.teravest@dgs-ps.nl
    T: + 31 (6) 29537992

    Onno Lukkien

    Sales Material Handling

    M: o.lukkien@dgs-lr.nl
    T: + 31 (6) 46296223

    William van Ampting

    Managing Director

    M: w.vanampting@dgs-ps.nl
    T: +31 (6) 21695161

    Alex van Vreede

    Business Unit Manager

    M: avanvreede@twaka.nl
    T: + 31 (6) 83551434

    Hans Walterbos

    Service Manager

    M: h.walterbos@dgs-ps.nl
    T: + 31 (6) 46981492

    Martijn Gerritsen

    Manager Operations

    M: m.gerritsen@dgs-ps.nl
    T: + 31 (6) 15504371

    Mike Pronk

    Finance Manager

    M: m.pronk@dgs-ps.nl
    T: + 31 (6) 55468500

    Lisa Borgelink

    Financial Controller

    M: l.borgelink@dgs-ps.nl
    T: +31 (6)23545003
    Contact Foto Jarno

    Jarno Beltman

    Senior HRM adviseur

    M: j.beltman@dgs-ps.nl
    T: +31 (6)26532468
    Contact Foto Marco (1)

    Marco Spijker

    Teamleider productie

    M: m.spijker@dgs-ps.nl
    T: +31 (6)46058111
    Contact Foto Anouk (2)

    Anouk Lentelink

    Marketing

    M: a.lentelink@dgs-ps.nl
    T: +31 (6)57812869